11.04.2015 - Dětský turnaj v BK Rychnov nad Kněžnou

V sobotu 11. dubna 2015  se v BR Sport Centru uskutečnil 2. otevřený badmintonový turnaj pro děti ve věku od 6 - 15 let. Turnaje se celkem zúčastnilo  60 dětí  z různých oddílů – Rychnov nad Kněžnou, Dobruška, Holice, Pardubice, Lanškroun, Praha. 
Lanškrouňáci se opět neztratili!!!

 

I. KATEGORIE DÍVKY - 2006/2007

Pořadí

Jméno
1. místo Bártová Apolena - TJ Sokol Polabiny Pardubice
2. místo Vondrová Linda - Lanškroun
3. místo Franek Natálie - BR Badminton Rychnov
4. místo Zemánková Veronika - BR Badminton Rychnov
bez umístění Kyselová T., Seidlová T., Pazderková J., Teplá N.

 

I. KATEGORIE CHLAPCI - 2006/2007

Pořadí Jméno/ oddíl
1. místo Srnec Adam - Hamr Praha
2. místo Havlíček Vojtěch- TJ Sokol Polabiny Pardubice
3. místo Nyč Daniel - RK Badminton
4. místo Šembera Adam - Lanškroun
bez umístění Křivka D., Kostelej M., Frint D., Schediwy M., Koďous V.

 

II. KATEGORIE CHLAPCI 2004/2005

Pořadí Jméno
1. místo Ret Daniel - RK Badminton
2. místo Urbanec Tomáš - TJ Sokol Polabiny Pardubice
3. místo Jeništa Pavel - TJ Sokol Polabiny Pardubice
4. místo Slach Filip - TJ Sokol Polabiny Pardubice
bez umístění Rybyšar J., Havlíček J., Wsól D., Křivka A., Rott V., Cvejn D. 

 

II. KATEGORIE DÍVKY 2004/2005

Pořadí Jméno
1. místo Vašíčková Aneta - Holice
2. místo Matějíčková Andrea - Lanšroun
3. místo Morchová Tereza - RK Badminton
4. místo Sehnalová Amélie

 

III. KATEGORIE CHLAPCI - 2003/2002

Pořadí Jméno
1. místo Lichý Jan - TJ Sokol Polabiny Pardubice
2. místo Rybyšar Vojtěch - TJ Sokol Polabiny Pardubice
3. místo Roučka Vojtěch - Holice
4. místo Jurča Tomáš - Lanškroun
bez umístění Nyč A., Havelka František, Maršík Matěj

 

III. KATEGORIE DÍVKY - 2003/2002

Pořadí Jméno
1. místo Nešetřilová Bára - Holice
2. místo Pazderková Nicole - Lanškroun
3. místo Uherová Andrea - RK Badminton
4. místo  Uherová Kristýna - RK Badminton
bez umístění Kaisrlíková A., Kyselová K., Kubešová E., Seidlová J., Polová T.

 

IV. KATEGORIE CHLAPCI - 1999 - 2001

Pořadí Jméno
1. místo Rott Matěj - RK Badminton
2. místo Faltys Matěj - BR Badminton Rychnov
3. místo Vladík Jakub - RK Badminton
4. místo Peichl Tomáš - Holice

 

IV. KATEGORIE DÍVKY - 1999 - 2001

Pořadí Jméno
1. místo Kmoníčková Lenka - TJ Sokol Polabiny Pardubice
2. místo Valentová Kateřina - 
3. místo Tichá Barbora - RK Badminton
4. místo Eisnerová Karolína - BR Badminton Rychnov
bez umístění Drnková A., Tobolová T., Cvejnová M., Matoušová G.

zdroj: e-stránky BR Rychnov nad Kněžnou

foto: Vladimír Křivka

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online