11.03.2017 - Družstva U15 - Bramborová medaile z Rychnova nad Kněžnou

Družstva U15 - Bramborová medaile z Rychnova nad Kněžnou

V sobotu 4.3.2017 s dostatečnou časovou rezervou vyrazily dvě posádky směr Lanškroun -Rychnov nad Kněžnou na druhé pokračování turnaje družstev v kategorii U15. Časová rezerva se ukázala až příliš velká a badmintonovou halu v Rychnově nad Kněžnou jsme spolu s pořadateli otvírali. Příště si budeme moci trochu přispat a vyrazit později. Družstvo Lanškrouna tak zaznamenalo první „vítězství“, a to být jako první kompletní družstvo na místě.

Alespoň měli naši hráči dostatek času na rozcvičení a rozehrání. Družstvo tvořili: Tomík Jurča, Fanda Havelka, Julča Seidlová a Barča Mrázková. Adam Křivka si užíval jarních prázdnin.

Hned první kolo mělo družstvo Lanškrouna volné. Čekal nás náročný úkol, a to vyšplhat na místo pro rozhodčí a spravedlivě pískat ostatním družstvům. Zejména holky chytaly závrať, ale všichni se nové role zhostili na výbornou.

Další kolo už začínaly souboje i pro naše hráče. Vždy dvě dvojhry pro holky, dvě dvojhry pro kluky, pak dva mixy a nakonec dvě čtyřhry vždy s každým ze čtyř družstev. Tentokrát se hrálo systémem na dva sety do jedenácti bodů. Střídavě jsme zaznamenali vítězství, porážky a remízy.

Nakonec z toho byla bramborová medaile. Tak uvidíme příště v podzimní části soutěže družstev. Pořádně potrénujeme a bude se vidět.

Text a foto: 

Zuzka Mrázková

 

 

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online