06.02.2016 - Dva turnaje v jeden den

V sobotu 6.února 2016 jsme se rozdělili na dva týmy, mladší do třinácti let (Adam Křivka, Barča Mrázková a za nejmenší David Křivka) a starší patnáctiletí (Kosťa ml., Verča, Nicole a Honza Dajčar).

Mlaďoši absolvovali dětský dvouhrový turnaj v Holicích. Nejlépe se vedlo Barče, která nakonec celý turnaj v kategorii dívek vyhrála. Áďa těsně nepostoupil ze skupiny do play of, když dva zápasy vyhrál, jeden remizoval a jeden prohrál. David své boje svedl také pouze ve skupině a nakonec skončil v polovině výsledkové listiny. 
Při odjezdu na Křivkovi čekalo nemilé překvapení - Davidovi pod lavičkou chyběly boty. S botama a taky s rovnátkama na turnajích totiž bojují Křivkovi tradičně. Občas někde něco zapomenou :)). Tentokrát v tom byli nevinně - někdo si omylem Davidovi boty asi vypůjčil :)) Věříme, že to dobře dopadne a boty ze Sportisima se dostanou zpátky ke svému majiteli.

Lanškrounské patnáctky vyrazily na turnaj určený hráčům o kategorii výš - tedy U17 do Hradce Králové. Tento turnaj jsme brali jako tréninkový, kde posbíráme zápasové zkušenosti a okoukáme něco z umu těch starších. A docela se nám i dařilo:

Dvouhry
Veronika Veselá - 3. místo
Nicole Pazderková - 9. místo
Jan Kostelecký - 5. místo
Jan Dajčar - 9. místo

Čtyřhry
Veselá - Pazderková - 5. místo
Dajčar - Kostelecký - 5. místo

Mix
Kostelecký - Veselá - 5. místo
Dajčar - Pazderková - 9. místo

Přiložené soubory

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online