22.09.2018 - Fildův zlatý hattrick na GPC U13 v Holicích

V sobotu 22. září jsme odjižděli témeř v plné sestavě na GPC U13 do Holic. Chyběl pouze Filda Daniel, který si "dovolil" dovolenou na Lipně :) Všichni hráči Terka Kmentová, David Křivka, Adam Šembera a Filda Jurča sehráli zápasy ve dvouhře i v párových disciplínách. Jen Terka se pro nedostatek bodů nevešla mezi 16 párů do smíšené čtyřhry, byl to pro ní teprve druhý bodovaný turnaj. Hned v úvodu došlo na souboj lanškrounských hráčů Davida s Adamem, kdy dál postoupil Davča s Amálkou Maixnerovou z Proseku Praha. Skvělého úspěchu dosáhli Filda Jurča se svou partnerkou Klárou Kučerovou, když zvítězili v kategorii smíšených párů. Na cestě za zlatem porazili první nasazenou dvojici a v krásném finálovém zápase na tři sety pak Denisu Valentovou s Ondrou Kaplanem.
I v singlu se dařilo. Všichni hráči prošli minimálně prvním kolem. Nejdále však došel Filda, který získal další zlato. Ve druhém kole bojoval proti nasazené jedničce Matějovi Hubáčkovi ze Šumperka a byl to opravdu boj. Filda urval vítězství až ve třetím setě poměrem 22:20. V semifinále opět na tři sety porazil Kryštofa Ježka z Pradubic, se kterým  v minulosti už dvakrát prohrál. Třetí zlato pak Filda získal společně s domácím Ondrou Kaplanem v deblu. Byla to velká porce zápasů, ale úspěšná jízda, víc už urvat nešlo :-)
Celkově se turnaj lanškrounským vydařil, každý sehrál pěknou porci zápasů a předvedl často výměny na hranici svých možností, jen tak dál ...

Výsledky:
http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=FE14CE51-2CA4-4489-B25D-25C2E13A0A80

Zbyňa

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online