17.01.2015 - GPC U15 v Osíku - "Doba bronzová" pro Lanškrounský badminton

Turnaje se zúčastnili pouze dva naši hráči. Nicole Pazderková a Honza Dajčar. Oba tedy ještě třináctiletí přijeli zkusit štestí mezi patnáctileté.

A podařilo se!

V kategorii chlapců vybojoval překvapivě Honza Dajčar 3.-4. místo ve dvouhře, když porazil v prvním kole po velkém boji a infarktovém třetím setu rychnovského Rotha (17,-15,19). A ve čvrtfinále opět jako na houpačce a pro trenéra a otce v jedné osobě spousty šedivých vlasů, ale Honza to opět zvládl a zvítězil nad hráčem Osíku Danem Drimlem ve třech setech (19,-16,19). V semifinále již nestačil na pozdějšího vítěze pardubického Matěje Ehma a podlehl 0:2 na sety (-7,-9). Ve čtyřhře se Honzovi podařilo zopakovat výsledek ze dvouhry a obsadil ve dvojici s Michalem Grundem 3.-4. místo.
Nicole sehrála vyrovnané ukání v prvním kole proti Michaele Cvejnové z Rychnova nad Kněžnou a po setech (-18,-17) podlehla 0:2 na sety. Ve čtyřhře s Veronikou Morchovou se jim dařilo o poznání lépe a dokázaly vybojovat 3.-4. místo.

Trenér Jirka Juddy Dajčar a Milan Pazderka tak domů přiváželi nejen spokojené hráče, ale i zátěž v podobě bronzových medailí!

Gratulujeme!!!

Přiložené soubory

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online