10.11.2018 - Grand Prix C dospělých Osík, aneb nové dresy nemá jenom Český hokej

Sobotní ráno, zase vstáváme brzo, ale to nám nezabrání, abychom si nakoupili čerstvou snídani v Sázavské pekárně. Capucino.... koláček a jedeme. Tentokrát blízko, do Osíku - GPC dospělých. Tréninkový turnaj. Mineme ceduli Osík, já vykládám jako obyčejně něco důležitého k badmintonu a jako obyčejně přejíždíme odbočku k tělocvičně. Takže blinkr otočka a už jsme tam :-)
Menší počet účastníků nás nepřekvapuje. Informaci máme už z auta od Verči. Hráči mají kvalitu - dáme pár tréninkových mačů a budeme včas doma. 
Začínáme mixem, kde je ve hře pouze tříčlená skupina a to: Janoušek - Shakirova (Rus), Wsol - Smejkalová, Kostelecký - Veselá. Následují tři krásné a vyrovnané mače, kde je k vidění i svržený stůl a krev. Vítězně z toho nakonec vychází Kosťa s Verčou. První místo a velká pochvala za výkon.
Pak nastupují hoši Tomík s Honzou do dvouher. Tomík prohrává po houževnatém výkonu s Michalem Švábem z Dobrušky (12,15) a Honza už tradičně přes slušný výkon nezvládne koncovku třetího setu proti Péťovi Janouškovi z Pardubic, přestože točí třetí set vedením 11:6. Škoda! Ve stejnou chvíli se představují otec a syn Kostelečtí v deblu. Nastupují v nových dresech a soupeřem jim jsou druzí nasazení bratři Švábové, Michal a Matěj. První zápas letošní sezóny prohrávájí Kosťa a Kosťa 20:22, 16:21. Taky Škoda! Další čtyřhru dvojice Dajčar - Jurča nebudu ani moc rozebírat. To se dnes nepovedlo. Stane se.
Naštěstí lanškrounský prapor třímá ještě Veronika a to úspěšně. Vyhrává oba zápasy a vítězí tak v celém turnaji.

Z Osíku tak odvážíme dvě první místa a úspěšnou premiéru dresů čtyřhrového týmu KO-KO :-)

Nové dresy představili po turnaji na after párty přední čeští modelové..... foto v příloze

Kosťa st.

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online