13.03.2016 - Ivančická Céčka pro patnáctileté

 Nedělní ráno jsme pro změnu vstávali o půl šesté. V šest byl sraz a odjezd do Ivančic. Pazderková, Veselá, Dajčar, Kostelecký mladší a Kosťa st. To byla naše sestava pro turnaj na Jižní Moravě. 
V Ivančicích jsme trochu bloudili při mém vzpomínání kudy se jede k hale. Termín juniorského soustředění, kterého jsem se jako hráč kdysi účastnil, již totiž patří do minulého století a já chtěl trefit po paměti. Tak jsme se trochu zdrželi, ale i přes to jsme přijeli k hale mezi prvními. :))

A turnaj samotný....... dařilo se nám. Z Ivančic jsem odjížděli se šesti medailemi. Dvě zlaté, jedna stříbrná a tři bronzové. Tedy celkem vyvážená kombinace.
Když zhodnotím výkony, tak pouze v chlapeckých dvouhrách to nebylo v některých případech úplně ono. Nejméně se vedlo Kosťovi, který nedokázal vůbec prodat to co natrénoval a podlehl po nepodařeném výkonu ve třech setech Ondrovi Kalinovi z Rychnova n/K. Honza Dajčar sice nepřešel přes Vráťu Erharta z Astry Praha, ale po dobrém výkonu. Tady jsme to na medaili ještě nedotáhli, ale třeba nám cinkne zase někdy příště. :))

Naše výsledky:

dvouhra
Veronika Veselá - 1. místo
Nicole Pazderková - 3. místo
Jan Dajčar - 5. místo 
Jan Kostelecký - 9. místo

čtyřhra
Veselá - Pazderková - 1. místo
Dajčar - Kostelecký - 3. místo

mix
Kostelecký - Veselá - 2. místo
Dajčar - Pazderková - 3. místo 

Podrobné výsledky v příloze dole.

Přiložené soubory

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online