07.01.2017 - Jednou stříbro a třikrát bronz z lednových Céček

Kategorie U15
Hned první víkend v lednu se naši hráči do patnácti let, zúčastnili kvalifikačního turnaje hradecko-pardubické oblasti. Ti nejlepší z turnaje získají právo účasti na celorepulikový turnaj kategorie "A" tzv. GPA.

Lanškroun reprezentovali:
Tomáš Jurča
Adam Křivka
František Havelka
Julie Seidlová

Měla jet ještě Barča Mrázková, ale tu přibrzdila angína a tak Bára o víkendu místo na kurtu, bojovala s chorobou :-)

Jediným naším zkušenějším harcovníkem a lídrem byl Tomík Jurča a ten také dokázal svoji účast ve dvouhře proměnit v bronzovou medaili, když v semifinále nestačil na pozdějšího vítěze. Ostatní nezklamali a reprezentovali naše město se ctí.
Naše výsledky:
dvouhra chlapci
3. Tomáš Jurča
9. František Havelka
17. Adam Křivka
dvouhra dívky
5. Julie Seidlová
čtyřhry
5. Seidlová-Fišerová 
5. Jurča-Křivka
mix
5. Jurča Seidlová

Kategorie U19

Hned další sobotu tj. 14.1. 2017 se naši starší hráči vydali dobývat turnaj do Dobrušky. Jednalo se o klání pro hráče do 19 let, tedy o kategorii výše, než kam naši patří (v případě Veroniky dokonce o kategorie dvě). Naši ač jim teprve bude patnáct let, některým teprve čtrnáct, tak dokázali zahrát výborný výsledek. Do Lanškrouna jsme si přivezli stříbro a dva bronzy. Skvělý úspěch!!! 

A kdo vlastně za nás hrál?
Nicole Pazderková
Veronika Veselá
Jan Kostelecký

Až ve finále mixa, po vyrovnaném zápase, podlehli Honza Kostelecký s Verčou Veselou pardubické dvojici Janoušek - Krpatová 17:21, 17:21 . Cestou vyřadili výborné páry Strnad-Strnadová z Dobrušky a Ehm Adam - Valentová z Pardubic. Ve dvouhrách dokázali navázat na úspěch z mixu a oba, Honza i Veronika, vystoupili na bronzový stupínek. Nikča vybojovala pěkné 5. místo. Holky navíc ve čtyřhře a Nicole spočně s rychnovským Honzou Blažkem obsadili taktéž 5. místo. 

Celkové výsledky z obou turnajů v příloze.

Děkujeme městu Lanškroun za podporu v našem snažení!

Jan Kostelecký - trenér mládeže

Přiložené soubory

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online