09.01.2016 - Jihlavské otevřené Céčko pro patnáctileté

Jedno auto, ráno v 6:30, pět lanškrouňáků resp. dva lanškrouňáci a tři lanškrouňačky, nebo taky dva bafuňáři a tři hráči. Za hráče Verča Veselá, Nicole Pazderková a Jan Kostelecký ml. a jako doprovodný tým manželé Kostelečtí, :)) Honza a Martina.
Po roce jsme opět dorazili do Jihlavy a opět s velkou časovou rezervou. Tentokrát už byli na místě i pořadatelé, takže jsme mohli hned do haly. Kvalitně obsazený celorepublikový turnaj byl zahájen tradičně mixovými zápasy. No a ty se nám právě moc nepovedly. Nicol sehrála mix s jihlavským Vojtou Pořízem a nebylo to špatné, ale bohužel na brněnský pár Dostál - Kráčmarová to nestačilo. Kosťa s Verčou dokázali zvítězit v prvním zápase a po té podlehli v boji o semifinále pozdějším vítězům Brázda – Chadimová z Brna a skončili tak na 5.-8. místě.

Ve dvouhrách se nám již dařilo o poznání lépe. Holky obsadily dělené třetí místo a Kosťa dokázal v chlapecké dvouhře uhrát stejný výsledek. Takže třikrát bronzová medaile ze dvouher do Lanškrouna!!!

Ve čtyřhře se povedlo holkám vystoupit na stříbrné pódium, kdy nestačili pouze na dvojici Klajlová – Šilhavá z Hamru Praha a tím završili výborné vystoupení lanškrounského týmu v Jihlavě.

A protože turnaj přilákal výborné hráče z celé republiky (Brno, Jihlava, Praha, Olomouc, Podivín, Ivančice, Břeclav, Rychnov nad Kněžnou, Lanškroun), jsou dosažené výsledky skvělou vizitkou našich hráčů a satisfakcí, ale i další motivací pro nás trenéry.

Přiložené soubory

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online