03.02.2018 - Kvalifikační Céčko patnáctiletých v HK

V sobotu 3.2.2018 se konal Oblastní postupový přebor GPC U15 v Hradci Králové. Za Lanškroun reprezentovali Adam Křivka a Barča Mrázková. V 9:00 je zahájení turnaje v hale Montasu. Rozlosování mixu nic moc. Hned na úvod první nasazený pár a pozdější vítězové turnaje. Bohužel spoustu chyb možná i počáteční nervozita a Adam s Barčou končí v prvním kole.

Dvouhra chlapců – Adam má volné první kolo a ve druhém poráží Havlíčka z Pardubic (21:15 a 21:19). Následuje souboj s Danielem Retem z Rychnova nad Kněžnou – třetím nasazeným. Adam bojuje. Sice prohra, ale pěkný výsledek 20:22 a 18:21.

Dvouhra dívek – Barča byla druhou nasazenou v turnaji a vcelku hladce prošla až do finále. Tam bohužel nenašla recept na svoji deblovou spoluhráčku Terku Šolarovou z Hradce. Je z toho stříbrná medaile a účast na celorepublikovém turnaji GPA v Brně.

Čtyrhra chlapců – Adam s Ondrou Šolarem z Hradce v semifinále potrápili první nasazený pár (Plánička-Vojtěch) s výsledkem 18:21 a 16:21. Bronzová medaile putuje do Lanškrouna.

Čtyřhra  dívek – Barče s Terce Šolarové z Hradce se po finálovém zápase houpá na krku zlatá medaile a mají rovněž účast na celorepublikovém turnaji GPA v Brně.

 

Celková rekapitulace: cestou domů vezeme zlato, stříbro a bronz. A vybojovaná účast na republikovém turnaji GPA U15 příští týden v Brně pro Barču ve dvou disciplínách: singlu a čtyřhře.

Bohužel zjišťujeme, že má Barča natažený sval. V týdnu se přidalo i nachlazení s teplotami. Účast na GPA tak musíme odvolat. Škoda, snad to vyjde příště.

Text: Zuzka Mrázková
Foto: Láďa Mrázek

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online