04.11.2018 - L.A. CAMP 2018

Vznešený titulek pod sebou skrývá obyčejné soustředění v Lanškrouně. Nebo spíše neobyčejné, bylo fajn, mělo super atmosféru, účastníci do toho šli s nasazením.... Jednoduše, já a věřím i hráči, jsme si to užili. A o to šlo - bavit se badmintonem a nejen jím. Byl to víkend z kterého si odnáším pocit z dobře vynaloženého času. Jednalo se o společné trénování lanškrounských a rychnovských juniorů. Nakonec nás bylo celkem 13. Za LA to byli: Verča, Tomík, Nicole, Bára, Kosťa, Honza, Adam. Z RY k nám dorazili: Lenka Kmoníčková, Eliška Šalamounová, Martin Holubář, Ondra Kalina, Filip Sedláček a Honza Blažek.
V sobotu první trénink od devíti hodin ve Foree, oběd, 14:00 další fáze na kurtě, na půl pátou přesun do bazénu respektive sauny na ZŠ Dobrovského a pak už jen seběhnutí z kopce do Dělňáku - tělocvičny s jedním kurtem. Tam nás už nečekal další trénink, ale žíněnky na které jsme se chystali ulehnout, každý ve vlastním spacáku. Ještě před tím jsme povečeřeli donesenou pizzu a pak už leháro. Někteří dokonce zahájili nečekaně samostudium tj. přípravu do školy. Jenže to by s námi nesměl být Filip Sedláček. V ten večer připomínal Zdeňka Izera, né postavou a účesem, ale zásobou vtipů. O půl dvanácté už jsem ho musel požádat o ukončení One man show a zahájení nočního klidu .... asi by to vydržel až do rána :-) Nutno říci, že to bylo zábavné.
Ráno budíček v 7:05, úklid žíněnek a vyfukování samonafukovaček. O půl osmé totiž začínali v tělocvičně přípravy na turnaj v ping pongu. My nakoupili snídani v Sázavské pekárně, v kuchňce Dělnického domu uvařili čaj, posnídali a vyrazili vstříc poslední fázi. I nedělní trénink proběhl v dobrém tempu, takže za mě jako trenéra palec nahoru. Cílem soustředění nebyl jen samotný trénink, ale i vzájemně se lépe poznat, protože se společně chystáme zúčastnit se družstev dospělých v naší oblasti. A družstva to jsou ty nejlepší zážitky!

Tak snad zase někdy .....

Kosťa

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online