09.09.2017 - Místo kopy na turnaj do Prahy

Ani lákadlo v podobě kopy nás nezvyklalo a v sobotu ráno jsme já, Adam a Lucie vyrazili směr Praha.
Třináctkové Béčko se hrálo ve čtrnáctikurtové hale ve Štěrboholech. Hodně kurtů a zároveň mraky účastníků.
I přes dobrou organizaci pořadatelů na nás čekala dlouhá šichta. Hlavně teda Adama Křivku, který jako jediný lanškrounský hráč přijel ukázat co dovede :-) A myslím, že se neměl za co stydět. V párech s Natkou Skýpalovou vyhráli dvě kola a až ve třetím nestačili ve vyrovnaném zápase na pardubický pár Jeništa - Vašíčková.
Dvouhra byla tak nějak nahoru a dolů, těžký los do prvního kola, Kovář z Meteoru Praha byl nad Adamovi síly. Adam dokázal vzdorovat až ve druhém setu a to už bylo pozdě. Další dvouhrou byl zápas o pořadí. V něm Adam ukázal, že se umí vypořádat s nepříznivým stavem v zápase. Ve třetím setu prohrával už 20:14 a nakonec dokázal vybojovat vítězství 24:22.
No a ve čtyřhře spolu s brněnským Martinem Šebestou přešli přes dvě kola, aby ve třetím nestačili po výborném výkonu na jedny z favoritú turnaje a nakonec druhý pár Kozelský - Ovčačík (Klimkovice a Olomouc). Nestačili znamená, že favority opravdu potrápili 20:22;20:22. Páté místo bylo tak víc než zasloužené.
Zvláště poslední zápas  čtyřhra proti klukům z Moravy byl fajn zážitkem a Adam mi zde svým výkonem udělal opravdu radost. Víc takových zápasů!!!