11.10.2014 - Most GPA třináctiletých

 Teprve na cestě směr Most jsem si v autě za neustálého smíchu Verči, Nicole a Kosti uvědomil, jak to bylo kdysi a že to vlastně není tak dávno co jsem na jejich místě seděl já s Tomášem Maixnerem a Jirkou Dajčarem a místo mě na místě řidiče a trenéra, seděl můj táta. V rádiu to už jen podtrhla znělka Radiožurnálu "S mikrofonem za hokejem", která nám tehdy často v autě vyhrávala. :))

Turnaj v Mostě byl naším prvním měřením sil na národní úrovni. Šestikurtová tělocvična, palubovka a na ní pryžové koberce, velké hlediště, výborně umístěné osvětlení - prostě ideální podmínky pro badminton. Přijeli jsme pro první zkušenosti z celostátního "A" turnaje no a konkurence byla veliká.
Verča, Nicole i Kosťa se jako nováčci uvedli důstojně a v párových disciplínách dokonce výborně. 
MIX:
Nicole jako volná hráčka nastoupila do mixu s již zkušeným hráčem z Podivína Davidem Herzánem a po dobrém výkonu se jim podařilo postoupit do druhého kola. (9-16. místo)

Verča s Kosťou nečekaně po výborných výkonech postoupili mezi osmičku nejlepších a tam potrápili druhý nasazený pár Franek - Němcová. (5-8. místo)

Ve DVOUHRÁCH všichni naši zástupci nepostoupili do dalších kol a v zápase o pořadí se podařilo vybojovat vítězství pouze Veronice.

Nicole v prvním kole nestačila na Kláru Petruškovou z Klimkovic (11/21,14/21) a v zápase o pořadí podlehla ve vyrovnaném boji Anetě Krupičkové z BKV Plzeň (14/21, 18/21).

Verča sehrála v prvním kole třísetovou bitvu proti Adéle Brejchové Nového Knina, aby nakonec podlehla (21/19,16/21,11/21). V zápase o pořadí zvítězila nad Terezou Černou z Dobřan (21/17,21/7).

Kosťa sehrál dvě vyrovnaná utkání ve kterých sice nezvítězil, ale zanechal výborný dojem. Davidovi Herzánovi jedenáctému hráči žebříčku podlehl (17/21, 19/21) a v zápase o pořadí bojoval s Ivančickým Tadeášem Brázdou aktuálně devátým hráčem žebříčku, aby mu v závěru druhého setu podlehl pouze o dva body (10/21, 20/22). 

ČTYŘHRA:
Holky zvítězili ve třísetové bitvě v prvním kole proti soupeřkám z Plzně. Ve druhém už nestačili na nasazenou pardubicko - benáteckou dvojici Krpatová - Zuzáková
. (5-8. místo)

Kosťa jako volný hráč čtyřhru nehrál.

Pokud mám celkově zhodnotit: "Nebylo to špatný, mohlo to být lepší... takže v úterý zase na tréninku!" :))

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online