29.08.2015 - Naše letní příprava

Konec června a začátek prázdnin jsme věnovali lehkoatletické přípravě a posilování na lanškrounském lehkoatletickém stadionu. V druhé půli července někteří hráči absolvovali týdenní kondiční soustředění v Říčkách v Orlických horách pořádané Pavlem Maňáskem a badmintonovým oddílem Rychnova nad Kněžnou.
Pak už následovali srpnové týdenní herní campy ve Skutči (každoročně organizováno Zdenou Štěpovou a oddílem Montasu Hradec Králové a zastřešeno manželi Lídou a Petrem Bášovými) a Kralupech nad Vltavou (organizováno Tomášem Krajčou z pražského Proseku). 
Závěr srpna už byl ve znamení našeho každoročního týdenního herního soustředění, které probíhalo odpoledne v hale Na Střelnici a dopoledne na dráze stadionu. Celé jsme to zahájili už o den dříve, v neděli, netradičním setkáním trenérů, rodičů a dětí u Kosteleckých na zahradě. Nedělní odpoledne bylo tak vyplněno informacemi k organizaci soustředění, k průběhu nastávající sezóny a hlavně jsme také u vína shrnuli proběhnuvší dovolené a zážitky z nich. Tolik lidí u nás na zahradě najednou snad ještě nikdy nebylo :)) !!!
O dopolední tréninky se staraly Martina a Tereza Kostelecké společně s Blankou Jandovou a Monikou Dajčarovou. Na dopoledním menu byly různé aktivity jako lehkoatletická abeceda, koordinační žebřík, švihadlo a novinkou bylo Pilates cvičení. Odpoledne pak už probíhaly herní nácviky a kombinace pod vedením Kosti st. a Jirky Dajčara, obohacené o znalosti a tipy získané na školeních pro trenéry a od našich kamarádů Lídy a Petra Bášových a Markéty Osičkové.

Nezbývá než věřit, že se dřína, pot a bolavé nohy kladně odrazí ve výkonech našich svěřenců během sezóny.

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online