04.01.2014 - Naše první "BEDNY" ze dvouher GPC třináctiletých východočeské oblasti

V Dobrušce jsme dokázali vystoupat na bednu dvakrát ve dvouhře a třikrát v deblových discipllínách v kategorii do třinácti let.

Nicole Pazderková, dosáhla zatím svého největšího úspěchu, když skončila na děleném třetím místě ve dvouhře dívek. Stejně tak Kosťa ml. vystoupal na dělené třetí patro bedny určené pro dvouhru chlapců, když podlehl pozdějšímu vítězi Ehmovi z Pardubic. Pro oba zatím největší úspěch ve dvouhře na tomto typu turnaje. Gratulujeme!
Na 5-8. místě se umístili ve svých kategoriích Verča Veselá a Honza Dajčar. Oba nestačili na pozdější finalisty. Své zápasové zkušenosti přijeli sbírat i kluci o kategorii mladší a to Matěj Maršík a Tomík Jurča. Ve svých zápasech obstáli se ctí.

V párových disciplínách se Verča s Nicole probojovaly až do finále, kde podlehly pardubické dvojici Valentová - Kmoníčková.
Oba naše mixy, tedy Kosťa s Verčou a Honza s Nicole, obsadili dělené třetí místo, po té co dokázaly sehrát vyrovnaná utkání s favorizovanými pardubickými páry Ehm - Valentová a Janoušek - Kmoníčková.

Další den - tedy v neděli 5.1.2014 se hrálo opět na stejných kurtech v Dobrušce, ale již v kategorii do 15 let. Zde nás reprezentovala Kačka Stehlíková, která dokázala vybojovat dvě první místa. První v deblu a druhé v mixu. Ve dvouhře skončila druhá, když ve finále podlehla svoji deblové partnerce Adelé Seibertové z Pardubic.

Závěrečné trenérovo konstatování:

"Nebylo to špatný, mohlo to být lepší - takže zpátky do tréninku a příště jim to ukážeme!!! :))

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online