06.05.2017 - Naši hráči se prosadili do týmů výběrů krajů!!!

Naše oblast sdružuje pardubický a hradecký kraj. V badmintonu se řadí tato oblast mezi ty úspěšné kraje, kde se daří vychovávat výborné hráče, kteří jsou úspěšní na národních turnajích, ale i v zahraničí. Není proto pro samotné hráče jednoduché prosadit se - kvalifikovat se na turnaj národní kategorie.

Našim svěřencům se daří i v této nabité konkurenci, kdy musí obstát proti hráčům z oddílů, kde se trénuje s profesionálními trenéry. Proto je pro nás velkým úspěchem, když se povede některým z našich, dostat se do družstva výběru kraje.

Letos se to povedlo hned dvěma našim zástupcům a to Verče Veselé v kategorii U15 a Adamovi Křivkovi v kategorii U13.

Verča byla společně s pardubickou Katkou Valentovou zkušenou tahounkou krajského družstva na jejichž výkonech se stavělo. V týmu s rychnovskými chlapci Pavlem Maňáskem a Ondrou Kalinou nakonec na týmovém turnaji Falco cup v Liberci obsadili skvělé 3. místo.

Adam Křivka se stal nováčkem v hvězdami nabitém týmu, který byl sestaven převážně z rychnovských hráčů resp. hráček (Maixnerová, Muchová, Soukupová, Maňásek) pohybujících se v nejvyšších patrech celostátního žebříčku U13. Tým stavěl i na výkonech Pavla Jeništy z Pardubic. No a očekávané se v Českém Krumlově stalo i skutečností. Východočeši zvítězili!!! 

Adamovi a Verče k jejich výkonům gratulujeme!


Jan Kostelecký - trenér mládeže

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online