20.10.2018 - Oblastní přebor patnáctiletých v Pardubicích

V sobotu ráno jsme vyrazili do Pardubic na oblastní přebory kategorie U15. Adama Křivku a Báru Mrázkovou s postupovými ambicemi doplnili Fildové Jurča a Daniel, Dvča Křivka a na první bodovaný turnaj vycestovala také Verča Hajzlerová. Hned v prvním kole mixů došlo na lanškrounský souboj, kdy proti sobě nastoupili Verča H. a Filip J. se svým partnerem resp. partnerkou. Po nevýrazném začátku plném chyb se naplnily předpoklady a došlo na další souboj lanškrounských. Tentokráte Bára s Adamem nedali mnoho šancí Fildovi J. s Kačkou Holubovou z Pardubic. Adam s Bárou tak postoupili do semifinále, kde po velkém boji podlehli 2. nasazenému páru Urbanec, Bártová 21:19 ve třetím setu. V zápase o 3. místo poté zvítězili nad dvojicí Burget, Vašíčková.
V singlech přes první dvě kola prošli pouze Adam a Bára. Adam pak ve čtvrtfinále narazil na výborně hrajícího Radka Pláničku, který jako nasazená jednička singly vyhrál. Báře se moc nepovedlo semifinále s nechybující Natálií Soukupovou, chuť si pak spravila v zápase o 3. místo, kdy přehrála Apolenu Bártovou.
A začaly debly. Duo Filmen hned v prvním kole narazilo na dvojici Adam Křivka, Ondřej Šolar, ve kterém Adam s Ondrou jasně dominovali, padli až ve finále s Pláničkou a Retem. Bára Mrázková hrála debla s Terkou Šolarovou a jako nasazené jedničky kategorii deblů ovládli a postupují tak na MČR! Takže z přeborů si kromě pytle zkušeností odvážíme 2x bronz (Bára singl a Bára s Adamem mix), 1x stříbro (Adam debl s Ondrou Šolarem) a 1x zlato (Bára debl s Terkou Šolarovou).

Výsledky:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D4DC20D8-C2C8-4A32-B46F-904DFAC39C6D

Zbyněk

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online