13.05.2017 - Premiéra našich nováčků

     V sobotu 13. května se vydala početná výprava dětí a rodičů na turnaj, který se konal v Šumperku.      Turnajová sestava ve složení Sabča Šnýdrová, Viktorka Kmentová, Sam Hvozdenský, Martin Kárský, Adam Šembera, Terezka Kmentová, Verča Hajzlerová, Filip Daniel, Vítek Popelář a Andrea Matějíčková doplnila startovní listinu 2. kola ligy O Šumperský košíček a zcela jistě svými výkony zamíchala průběžným pořadím již rozehrané ligy.

     Hlavním cílem bylo vyzkoušet si atmosféru turnaje. Adam a Andrea již zkušenosti s turnaji mají, ale pro ostatní to byla premiéra. Adam hrál ve skupině se staršími hráči a svým výkonem rozhodně nezaostával, ke konci turnaje již byla znát únava a tak obsadil pěkné 6. místo z celkového počtu 11-ti hráčů. Andrea zahrála velice pěkné zápasy a obsadila 4. místo.

      Nejmladší čtveřice ( Sabča, Viktorka, Sam a Martin) bojovala na svém prvním turnaji v jedné skupině. Tato čtveřice byla z celé naší výpravy „nejnatěšenější“, do zápasů nastupovali lehce nervózní, ale soustředění na hru. Hráli vyrovnaně a o konečném pořadí rozhodoval počet uhraných bodů. Za své výkony si zaslouží velkou pochvalu.

     První zkušenosti na turnaji sbírali i Verča, Terka, Filip a Vítek, nejlépe z této čtveřice se dařilo Filipovi a Terce.

     Nervozita rodičů by se dala krájet, zápasy chvílemi prožívali více než samotní hráči a hráčky. Nastaly chvilky, kdy byli vlastními dětmi vykázáni od kurtu. Ale to vše k tomu patří. Nebojte se rodičové, bude hůř…

 

Blanka Jandová

 

Výsledky:

BU 11 :

Samuel Hvozdenský – 4. místo

Martin Kárský – 5. místo

Viktorie Kmentová – 6. místo

Sabina Šnýdrová – 7. místo

DU 14:

Andrea Matějíčková – 4. místo

Veronika Hajzlerová – 8. místo

Tereza Kmentová – 9. místo

CHU 14:

Adam Šembera – 6. místo

Filip Daniel – 7. místo

Vít Popelář – 11. místo

 

 

 

     

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online