15.09.2018 - Tři turnaje jedním vrzem....

Brno, Praha a Pardubice tam všude jsme se rozjeli tuto sobotu s našimi hráči. Do Prahy vyrazili Bára s Adamem na Béčka patnáctek, v Brně nás reprezentovali Terka Kmentová, David Křivka, Filip Jurča a Adam Šembera no a do Pardubic zavítali Viky Kmentová, Verča, Nicole, Kosťa ml., Honza a Tomík. Dopravu a doprovod zajišťovali Zuzka v Praze, Kosťa st. a Venca Kment v Pardubicích a do Brna řídili manželé Křivkovi.
No mazec..... Výsledky opět na turnament software viz. níže.

Pro mou skupinu to bylo tentokrát zajímavé hlavně z pohledu dopravy. Vyrazili jsme vlakem a to se v dnešní době moc nenosí. Odjezd v 6:32 z nádraží v Lanškrouně. Už jenom to, že jsem hráče nevyzvedával tak jako obvykle doma a doporučil jsem jim dojít pěšky.... Cestování vlakem je fajn. Zpáteční cestu jsme zahájili procházkou po zámeckém parku, Pernštýnském náměstí a Třídě Míru. Nakonec nezbytný Mc Donald a znova na vlak. Doma v půl sedmé. Předvedená hra - střídavě oblačno. Je začátek sezóny - máme na čem pracovat :-)

Viky Kmentová, ta si v Pardubické hale sehrála pěkný turnaj se spoustou zápasů. Podle úsměvů, které rozdávala a zápalu, se kterým na kurtu bojovala, věřím, že odjížděla spokojená. Navíc skvěle fandila starším spoluhráčům :-) 

Badmintonu zdar!!!

Kosťa st.

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online