16.04.2016 - Třináctky v Pardubicích a sedmnáctky v Hradci Králové

V sobotu v Pardubicích třináctkové C-éčko a v neděli v Hradci Králové totéž, ale v sedmnáctkách. To byl pro změnu náš víkendový program.

Do Pardubic v sobotu vyrazili Adam Křivka a Bára Mrázková v doprovodu rodičů. Bára měla zajištěn přímý postup ve čtyřhře, protože je aktuálně osmá na žebříčku. Takže se účastnila jen ve dvou disciplínách. Ve dvouhře dokázala projít až do semifinále resp. nakonec skončila třetí a s Adamem to v mixu dotáhli také až k bronzu.
Adam sehrál několik vyrovnaných zápasů a dokázal se také prokousat až do semifinále. Zde po dobrém výkonu nestačil a nakonec podlehl i v zápase o pořadí a obsadil tak čtvrté místo. Rád bych tímto vyzvednul jeho výkon.  Jen tak dál! :))

V neděli v Hradci startovali Nicole, Kosťa, Verča a Honza. Nebudu zde komentovat jednotlivé zápasy. Nejlepšího umístění jsme dosáhli ve čtyřhře chlapců, když Kosťa s Honzou postoupili až do finále a zde jen těsně po pěkném výkonu podlehli dvojici Ehm - Janoušek z Pardubic. Rád bych pochválil všechny naše hráče. Odvedli zde dobré výkony a z turnaje, který jsme brali jako tréninkový, jsme odjížděli spokojeni. 

Celé jsme si to navíc zpestřili jak jinak než návštěvou McDonaldu a v Ústí nad Orlicí ještě bazénem, párou a výřivkou. Takže fajn konec neděle :))

Výsledky v přílohách:

Přiložené soubory

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online