24.01.2016 - Úspěšná výprava L.A. třináctek do Hradce Králové

Vedení lanškrounské výpravy se tentokrát ujali Mrázkovi. Naše třináctileté družstvo tentokrát skýtalo pouze dvě hlavy. Tříhlavá saň byla bohužel o hlavu Kuby Dajčara kratší. Kubu trápí momentálně astma, takže mu přejeme ať se z toho rychle vykřeše a kouká mazat na trénink :))
Zbylé dvě hlavy - Bára Mrázková a Adam Křivka se ale nezalekly, a pěkně v tělocvičně na hradeckém Montasu kousaly a chrlily oheň.

Společně Bára s Adamem obsadili dělené třetí místo ve smíšené čtyřhře. Bára dokázala vybojovat druhé místo ve dvouhře a s hradeckou Terezkou Šolarovou dokázaly celý turnaj ve čtyřhře dívek vyhrát. 
Adam obsadil při své premiéře na turnajích GP ve dvouhře chlapců 9.-12. místo. Měl smůlu na los. První kolo sehrál s pozdějším vítězem celého turnaje Retem z Rychnova nad Kněžnou, ale pak se mu podařilo zvítězit v zápase o pořadí a spravit si tak chuť :)) Ve čtyřhře s pardubickým Wsolem obsadili 5.-8. místo.

Výsledek Báry je skvělý! Svými výkony ze dvouhry a čtyřhry se kvalifikovala na turnaj kategorie Grand Prix A, který se koná za měsíc v Aši. Zde může startovat pouze 24 nejlepších hráčů dané kategorie z České republiky. 

Báře, ale i Adamovi gratulujeme!!!

Podrobné výsledky naleznete v příloze níže.
Foto: Zuzka Mrázková

Přiložené soubory

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online