29.01.2017 - V Pardubicích si Adam Křivka ukousl velký kus perníku

Přihlášeni byli naši tři hráči Adam Šembera, David Křivka do kategorie U11 a Adam Křivka do kategorie U13. Nakonec jsme vyráželi v sestavě 2 + 1 a to dva jako doprovod a jeden hráč - Áďa Křivka. Druhý Adam se rozhodl turnaj vyjímečně vynechat a David přes noc onemocněl a ráno svou neúčast pro horečku obrečel :-) 

Takže nám nezbylo než vsadit vše na jednu kartu, na jednoho hráče, na Adama.

Do Pardubic jsme přijeli s tím, že Adam nastoupí pouze do dvou disciplín a tak nás trochu překvapila informace, že je napsán do smíšené čtyřhry s Julčou Kleiberovou z Montasu Hradec Králové. To byla totiž disciplína, kterou jsme tentokrát chtěli vynechat. Nakonec jsme se domluvili, že to Adam zkusí a byla to výborná volba. S Julčou dokázali zvítězit ve třech zápasech a to nakonec znamenalo vítězství v celém turnaji. Julčo děkujeme za fajn hru! Byli jste s Adamem skvělí!

Pak následovala dvouhra. Šňůra čtyř zápasů, kdy ten poslední - třísetový, Adam prohrál. Nebylo to ale smutné, protože se jednalo o finálové klání a Áďa tak vybojoval další medaili - stříbrnou. Musel se sklonit pouze před Pavlem Jeništou z Pardubic. 
No a aby toho nebylo málo, tak Adam nastoupil s tím samým Pavlem Jeništou, tentokrát už jako se spoluhráčem do čtyřhry. A byla to zase paráda. A to paráda zlatá!!!

Tři disciplíny, tři medaile - zlatá, stříbrná, zlatá. Super jízda a Adam kvalifikován na turnaj GPA do všech disciplín. Pravda, rodičům trochu ztuhl úsměv - finálový turnaj se totiž koná v Aši....

Asi dobrej oddíl Tj Lanškroun Chvojkovice Brod.....   :-)

Jan Kostelecký - trenér mládeže 

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online