04.10.2014 - Velký turnaj Pardubice

V Pardubicích se tentokrát hrály pouze singly a to v kategoriích U9, U11, U13. Třináctky to měly zároveň jako otevřený turnaj typu "C". I proto to v této kategorii bylo poměrně nabité. Do východních Čech přijely i oddíly z Opavy, Klimkovic, Liberce a Prahy. No a právě hráči ze severní Moravy dominovali v nejstarších kategoriích dívek i chlapců. 

Turnaj se hrál švýcarským systémem na šest kol. Nejmladší si zahráli každý s každým. Vše bylo naplánováno a zrealizováno tak, aby si všichni pěkně zahráli, což se dle mého názoru také povedlo. 

Přesto je nutné říci, že konečné výsledky né zcela korespondují s předvedenými výkony a s výkonností jednotlivých hráčů vůbec. Prostě švýcarský systém není úplně spravedlivý. Nicméně cílem bylo dobře si zahrát a prověřit formu jednotlivých hráčů a to se povedlo.

Nejlepšího výsledku dosáhla naše nejmladší badmintonistka Linda Vondrová, která obsadila výborné druhé místo v kategorii do 9 let. 

Poprvé nás také reprezentovaly naše nové hráčky Barča Mrázková a Andrejka Matějíčková. A předvedly dobré výkony a bojovného ducha. 

Ostatní nezklamali, ale svými výkony až na výjimky ani neoslnili. Pro všechny to byli cenné zápasové zkušenosti. Nezbývá než věřit, že své chyby vyhodnotí a poučí se z nich.

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online