03.04.2016 - Zlato z pražského republikového Grand Prix B třináctek!!!

V turnaji v Praze na Meteoru jsme měli jedinou zástupkyni Báru Mrázkovou. Kvalifikovala se ve všech disciplínách a tento turnaj se jí opravdu povedl. Hlavně nasazením, zvládnutím emocí a nervozity, ale i po technické stránce pohybu a úderů. Prostě to sedlo. 
Ve dvouhře měla těžký los. První nasazenou hráčku turnaje. Nezvítězila, ale zvládla to se ctí a z kurtu odcházela po pěkném a bojovném výkonu.
Ve smíšené čtyřhře jim to s pardubickým Tomášem Urbancem zase šlo. Vyhráli druhé kolo a ve třetím už ale byli krátcí na dvojici Rzeplinsky - Morchová (Český Těšín a Rychnov n./K.)

Čtyřhra - to bylo super!!!

Bára Mrázková - Tereza Šolarová (Lanškroun + Hradec Králové)

Holky no to, že sehrály jen pár zápasů, se skvěle doplňovaly. Prošly do třetího kola, čtvrtého  a najednou se dostaly až do finále. Přitom porážely holky, které je vyřadily ve dvouhrách. Pak nedělní finále bylo naprosto infarktové, pořád to bylo vyrovnané. První set výhra 21:19, druhý set prohra 19:21 a ve třetím setu měly Barča a Terka trochu navrch a v závěru utekly o pár míčků, a to rozhodlo. Slavné vítězství! Krásné ceny. Do Hradce pak putoval i vylosovaný dres Jakuba Bitmana.

text: Zuzana Mrázková
vložil:

Něco málo z historie

Virtuální katalog

prohlédněte si naši virtuální kroniku online