Badmintonový lanškrounský restart

13.08.2021 | Autor: Jan Kostelecký

Asi měsíc před prázdninami, začátkem června, jsme znovu zahájili tréninky. Užili jsme si pěkné léto se sportem. Na začátku srpna proběhlo tradiční soustředění ve Skutči.

Po hubených covidových měsících bez hraní a bez společných setkání jsme se už těšili, že si konečně „plácneme beďas“ a že se uvidíme a že popovídáme. Asi měsíc před prázdninami, začátkem června, jsme znovu zahájili tréninky. Vlastně jsme byli dvakrát v tělocvičně na Smetance a pak už nás pěkné počasí vytáhlo ven na beachvolejbalové kurty, na atleťák a na kola do okolí Lanškrouna. Užili jsme si pěkné léto se sportem. Beach, běh do přírody, ale byli jsme i na různých výletech na kolách, a dokonce na novém trailu na Suchém Vrchu v Orlických horách.

Na začátku srpna proběhlo tradiční soustředění ve Skutči pořádané královéhradeckým Montasem, kterého se pravidelně účastní lanškrounští hráči. Letos do Skutče vyrazili Adam a David Křivkovi a Filda Jurča. Paralelně s tímto soustředěním jsme začali trénovat v tělocvičně i v Lanškrouně (Verča Veselá, Kosťa ml., Bára Mrázková). A tréninkový program máme naplánovaný až do konce prázdnin. Poslední týden v srpnu absolvujeme týdenní soustředění, které zakončíme na prvním krajském turnaji v Pardubicích. 

A od září bychom to zas rádi „rozjeli“!!!
Tak mládeži neváhejte a přijďte si zkusit plácnout badminton!!!

Velice si vážíme podpory ze strany našich partnerů a sponzorů.
Bez Vás by to nebylo ono!
Děkujeme!!!