Během prázdnin jsme nezaháleli

31.08.2019 | Autor: Zbyněk Jurča

Během prázdnin jsme nezaháleli a pravidelně jsme se potkávali ve středu na plážovém volejbalu u rybníka na Knoflíku a na ranním nedělním výběhu do přírody u Kosťů. V srpnu k tomu ještě přibyly dva badmintonové herní tréninky v úterý a čtvrtek v Dělňáku.

Během prázdnin jsme nezaháleli a pravidelně jsme se potkávali ve středu na plážovém volejbalu u rybníka na Knoflíku a na ranním nedělním výběhu do přírody u Kosťů. V srpnu k tomu ještě přibyli dva badmintonové herní tréninky v úterý a čtvrtek v Dělńáku. K tomu se naši hráči zúčastnili několika badmintonových soustředění. Jednalo se o kondiční soustředění v Říčkách s Pavlem Maňáskem, herní soustředění ve Skutči s Hradeckým Montasem, herní soustředění v Přerově se Zuzkou Pavelkovou, herní soustředění v Praze v Letňanech a nakonec naše domácí soustředění v Lanškrouně. 

L.A. soustředění probíhalo na konci srpna v tělocvičně na ZŠ Smetanova. Hráči byli rozděleni do dvou skupin po šesti. Obě skupiny trénovaly odděleně. Trénink trval hodinu a půl a oběma skupinám se vždy  věnovali dva trenéři, Zbyňa a Kosťa st.
A kdopak nám to na Smetance hrál?
1. skupina (17-18:30) - Terka a Viki Kmentovi, Adam Šembera, David Křivka, Filda Daniel a Kuba Hejl
2. skupina - (18:30 - 20:00) - Bára Mrázková, Verča Veselá, Nicole Pazderková, Fila Jurča, Tom Jurča, Adam Křivka a Kosťa ml.

No byla to taková prázdninová šichta. Věřím, že se naše snažení projeví a že budeme zase o kousek lepší :-)

Našim dětem - hráčům a hráčkám přejeme spoustu vítězných zápasů a hlavně radost ze hry!

Pojďme si užít druhou půlku sezóny!!!

Kosťa a Zbyňa