Bronz na GPB U15

21.09.2019 | Autor: Zbyněk Jurča

Bronzová medaile z celostátního turnaje GrandPrix kategorie B U15 v Pardubicích pro lanškrounskou dovjici Adam Křivka, Filip Jurča. Na cetě do semifinále porazili 3. nasazenou dvojici z Prahy a v semifinále nestačili na pozdější vítěze z Brna.

Do Pardubic na GPB U15 jsme odjeli v menším počtu hráčů, jen s Ádou Křivkou a Fildou Jurčou. Áda nejprve nastoupil společně s Anetou Vašíčkovou, kterou ještě trošku trápil zlomený malíček na noze, do smíšených deblů a vedli si skvěle. V konkurenci 68 párů se probojovali mezi 8 nejlepších. Fildou bohužel do mixů nezasáhl, jeho partnerka Natálie Soukupová musela pro zranění svou účast odvolat. V singlech se našim borců nevedlo, oba prohráli už v prvním kole. Zato ve čtyřhře patřili v konkurenci 36 dvojic mezi 8 nasazených. Opět však dokázali, že debl jim společně jde, ve čtvrtfinále porazili třetí nasazený pár z Radotína Metero Praha M. Kovář, A. Král a vybojovali si tak účast v nedělním semifinále. V neděli dokázali na svůj výkon navázat a potrápit pozdější vítěze T. Vrbku s D. Divišem z Brna.
Stupně vítězů se na celostátním turnaji počítá a budeme doufat, že kluci podobně zabojují i na nadcházející kvalifikaci na MČR v Hradci Králové.

Výsledky: TournamentSoftware