Přebor východočeské oblasti U19 a Céčka dospělých

02.11.2019 | Autor: Zbyněk Jurča

Poslední říjnový víkend hostily Holice nejlepší juniory východočeské oblasti, hráče a hráčky do devatenácti let. Naše výprava byla jednou z nejpočetnějších!

Poslední říjnový víkend hostily Holice nejlepší juniory hradecko-pardubické oblasti, hráče a hráčky do devatenácti let. Naše výprava byla jednou z nejpočetnějších!  Když nepočítám sebe a Zuzku Mrázkovou, kteří jsme tvořili doprovod a coaching, tak našich hráčů přijelo do města Emila Holuba bojovat o titul přeborníků hned pět. Tři hráčky, Verča Veselá, Bára Mrázková, Nicole Pazderková a dva hráči, Adam Křivka a Honza Kostelecký. A to ještě Tom Jurča s námi nevyrazil, dal tentokrát přednost havajskému surfingu na obřích vlnách :-), takže trochu chyběl.  Ale zvládli jsme to i bez Toma a z Holic jsme si odvezli dva přebornické tituly: Verča s Kosťou v mixu a překvapivě po skvělém výkonu Bára ve dvouhře, když ve finále po třísetové bitvě porazila Nicole. Takže Nicole stříbro a s Bárou v deblu ještě jedno stříbro. A aby toho nebylo málo, tak ještě Adam Křivka vymlátil bronz v deblu v páru s hradeckým Pláničkou. Na cenné kovy a pěkné počasí to byl úrodný víkend.

Hned další víkend, tedy ten první listopadový, jsme znovu vyrazili stejným směrem, tentokrát do Hradce Králové na Céčka dospělých. A jak konstatovala Bára, bylo to úplně na pohodu :-). Zápasy si pískal každý sám, pohodová atmosféra, hráči si přijeli hlavně zahrát bez přehnaných ambicí a ctižádosti. A Tom, KosŤa a Bára sehráli pěkná tréninková útkání proti výborným soupeřům ve všech disciplínách. Za nasazení a výkony si zaslouží všichni pochvalu. Výborný tréninkový turnaj okořeněný ziskem stříbrné medaile v ženském deblu. Bára s Ivetou Strnadovou z Rychnova po dvou vyhraných zápasech podlehly až na tři sety ve finále proti páru Kubečková, Bártová (Dobruška, Pardubice). 

Výsledky Holice

Výsledky HK

Kosťa st.