L.A. weekend CAMP 2019

05.10.2019 | Autor: Zbyněk Jurča

Společný tréninkový camp nově sestaveného družstva pro kvalifikaci o 1. ligu pod hlavičkou TJ Lanškroun.

Společný tréninkový camp nově sestaveného družstva pro kvalifikaci o 1. ligu pod hlavičkou TJ Lanškroun. Mladí hráči z Lanškrouna, Rychnova nad Kněžnou, Pardubic a Hradce Králové absolvovali v sobotu dvě dvouhodinové tréninkové jednotky a večer zaslouženou regeneraci v podobě sauny a bazénu. V sauně jak poznamenal Péťa Janoušek: "Tady je vedro!", bylo opravdu vedro :-), ale jinak to bylo super! A to nás ještě čekal sranda gurmánský večer. Nakonec se spalo společně, jak jsme plánovali, ale jenom na půl, resp. lanškrounští spali doma a přespolní složili unavené, ale zregenerované kosti u Kosťů. Ještě před tím proběhla objednávka pizzy a ještě před tím spořádali hladoví hoši dvě šišky štrůdlu. Po jídle jsme sehráli karetní Bang a vědomostní hru Česko, kde jsme prověřili navíc mozkové závity a po desáté se všichni odebrali na kutě.

Ráno se samozřejmě nikomu nechtělo vstávat, ale "vykopali" jsme je a po snídani nás čekala další badmintonová dvouhodinová fáze ve Foree. 

A kdo pak nám to v Lanškrouně vlastně hrál? 
Verča Veselá jako jediná zástupkyně něžného pohlaví, Adam Vojtěch, Adam Křivka, Ráďa Plánička, Honza Blažek, Kosťa ml., Tom Jurča, Péťa Janoušek a Kosťa st.

A kdo pak měl hrát a nepřijel?
Samé baby: Eliška Šalamounová, Nicolle Pazderková, Lenka Kmoníčková a Bára Mrázková. (všechny omluveny)

Všichni co byli, zaslouží pochvalu - makali a byla s nimi sranda. 
Ti co nebyli snad dorazí příště :-)

Kosťa st.