Vykradli jsme Hradeckou badmintonovou banku a v Šumperku jsme urvali zlato

21.12.2013 | Autor: Zbyněk Jurča

Před svátky nám k naší radosti naši svěřenci nadělili předčasně dárek pod stromeček.

Na Hradeckém vánočním turnaji jsme bodovali na všech frontách ve všech kategoriích.

Na turnaji se bojovalo pouze ve dvouhrách. Hrálo se na skupiny, kdy z každé skupiny postupovali první dva hráči do vyřazovacích bojů. Turnaje se účastnili hráči a hráčky z Prahy, Hradce Králové, Pardubic, Dobrušky, Osíku u Litomyšle, Benátek nad Jizerou a Lanškrouna. Turnaj jako pokaždé skvěle připravili naši kamarádi z HK Zdena Šonková a Honza Opitz za což jim touto cestou děkujeme.

Lanškrouňáci si odváží:

- dvě první místa - Verča Veselá (do 11 let) a Jan Kostelecký (do 13 let) Oba hráči dokázali v jeden den zvítězit v sedmi zápasech!

- tři druhá místa - Linda Vondrová (do 9 let), Toník Stehlík (do 9 let) a Nicolle Pazderková (do 13 let)

- tři čtvrtá místa - Adam Křivka (do 9 let), Tomáš Jurča (do 11 let) a Jan Dajčar (do 13 let) 

Turnaje se dále zúčastnili a pot a krev na kurtě nechali Adam Mareš (do 13 let), Jakub Dajčar a Matěj Maršík (oba do 11 let). Všichni tito hráči dokázali zvítězit minimálně v jednom utkání.

V Šumperském seriálu čtyř turnajů začínajících hráčů do patnácti let O BADMINTONOVÝ KOŠÍK celkově zvítěila naše jedenáctiletá Nicolle Pazderková.

Všem našim hráčům tímto gratulujeme k předvedeným výkonům a přejeme jim tímto do nového roku 2014 mnoho sportovních úspěchů, pevné nervy, houževnatost v tréninku a hlavně zdraví, bez kterého to prostě nejde!!!

Kosťa