Dětský turnaj Holice 2014

09.11.2014 | Autor: Zbyněk Jurča

9.11.2014 – Holice

Nedělní ranní obloha vůbec nevypadala hezky, ale to nám rozhodně nepokazilo náladu a vyrazili jsme s početnou skupinou hráčů a hráček na Dětský turnaj do Holic. Natěšená sestava ve složení Justýnka a Nicole Pazderkovi, Honza a Kuba Dajčarovi, Adam Šembera, Adam Křivka, Fanda Havelka, Matěj Maršík, Tomáš Jurča, Tonda Stehlík, Eliška Kubešová, Julie Seidlová, Linda Vondrová a Barča Mrázková dorazila v nových oddílových tričkách a v plné síle do městské sportovní haly v Holicích.

Hala se začala pomalu naplňovat a celkový počet hráčů a hráček byl 61.

Premiéru na tomto turnaji měla Justýnka, která s elegancí sobě vlastní porazila ve svém jediném zápase na turnaji Natálku Teplou z Holic.

A jak hráli ostatní? Žádná velká překvapení se nekonala, ale výkony mohly být lepší. Nicméně pár cenných kovů jsme do Lanškrouna přivezli.

Organizátoři podcenili počet dětí ve skupinách, což mělo za následek dlouhé pauzy mezi zápasy a tím i prodloužení turnaje do večerních hodin. Rodiče si čas krátili sledováním hokejového a následně tenisového utkání a děti povídáním a fanděním spoluhráčům.

Medailová umístění:

U9-dívky : 1. místo - Linda Vondrová

U11-dívky : 3. místo - Bára Mrázková

U11-chlapci : 2. místo - Kuba Dajčar

U13-dívky : 2. místo - Nicole Pazderková

U13-chlapci: 1. místo - Honza Dajčar

3. místo - Tomáš Jurča

Byla to dlouhá neděle. Děkuji hráčům a hráčkám za předvedené výkony a oceněným gratuluji.

Blanka Jandová